Pigtail optyczny SC/APC 1,5m

3.08 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 000000157
  • dostpno: Order

Pigtail optyczny to kabel światłowodowy simplex w powłoce buforowej (0,9 mm), zakończony złączem optycznym. Pigtaile dostarczane są w postaci łączących przewodów optycznych o zdwojonej długości (nie cięte), z reguły 2x1,5m i 2x1m (para w jednym opakowaniu), aby zapewnić możliwość kontroli ich parametrów przed instalacją.

Dane techniczne:

  • Złącze/Polski: SC/APC
  • Typ światłowodu: jednomodowy 9/125 (SM)
  • Klasa włókien: OS2/G.652.D&G.657A1
  • Materiał powłoki zewnętrznej: związek LSZH
  • Średnica skorupy zewnętrznej, mm: 0,9 mm
  • Kolor powłoki zewnętrznej: żółty
  • Długość warkocza: 1,5 m
  • Tłumienie wtrąceniowe: ≤ 0,35 dB
  • Strata powrotna: ≥ 60 dB
  • Wskazówka: Ceramika
  • Średnica końcówki: 2,5 mm
  • Zgodność: ISO/IEC 11801 OS2, ITU-T G.652.D i ITU-T G.657.A1
  • Zakres temperatur przechowywania: -40 do +70 °C.
  • Zakres temperatur pracy: -20 do +50 °C
Specyfikacje
Zakres temperatur pracy, ºС -20 - +50 °C
Rodzaj włókna Jednomodowy 9/125 (SM)
Typ złącza SC
Rodzaj polerowania APC
Długość 1.5m
Metoda układania Wnętrze
Typ osłony LSZH