Pigtail E2000/UPC OM3 50/125 1,5m

21.52 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 025555
  • dostpno: Order

Pigtail optyczny przeznaczony jest do łączenia urządzeń pasywnych i aktywnych. Model jest używany w pomieszczeniach. Pigtail składa się z żółtego kabla jednomodowego i niebieskiej ferruli typu E2000. Rdzeń kabla ma średnicę 50 mikronów, zewnętrzna powłoka przewodu połączeniowego ma średnicę 125 mikronów. Łącznik typu E2000, polerowany metodą UPC, posiada sprężynową końcówkę o średnicy 2,5 mm i mocowany jest na zatrzask. Jego cechą jest element ochronny. Ta część chroni oczy użytkownika przed energią świetlną, która może zostać uwolniona po odłączeniu złącza od adaptera.

Dane techniczne:

  • Typ złącza: E2000-E2000
  • Typ włókna: OM3 50/125
  • Rodzaj polerowania: UPC
  • Kolor złącza: zielony
  • Kolor bufora tylnego: żółty
  • Materiał końcówki: cyrkonia
  • Strata powrotna: ≥ 65dB
  • Tłumienie wtrąceniowe: ≤ 0,3 dB
Specyfikacje
Rodzaj włókna ОМ3 50/125
Typ złącza E2000
Rodzaj polerowania UPC
Długość 1.5м
Metoda układania Wnętrze