Pigtail E2000/UPC OM2 50/125 1,5m

20.64 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 025549
  • dostpno: Order

Pigtail optyczny E2000/UPC służy do zakańczania światłowodu poprzez spawanie lub łączenie mechaniczne. Pigtail optyczny to światłowód z powłoką buforową 0,9 mm zakończony z jednej strony złączem. Obszar zastosowania pigtaili jest dość szeroki – stosuje się je niemal we wszystkich pasywnych urządzeniach optycznych. Ponadto pigtail może być wykorzystywany zarówno do organizowania ciągów komunikacyjnych, jak i do celów biurowych, a nawet przemysłowych i oddziałów abonenckich.

Specyfikacje

  • Cel: Łączenie
  • Typ złącza: E-2000
  • Typ światłowodu: OM2 9/125 (SM)
  • Typ końcówki do polerowania: UPC
  • Kolor kabla: żółty
  • Kolor złącza: niebieski
Specyfikacje
Rodzaj włókna ОМ2 9/125 (SM)
Typ złącza E2000
Rodzaj polerowania UPC
Długość 1.5м
Metoda układania Wnętrze