Pigtail E2000/APC OM2 50/125 1,5m

20.64 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 025550
  • dostpno: Order

Pigtail optyczny o długości 1,5 metra przeznaczony jest do łączenia urządzeń pasywnych i aktywnych. Model jest używany w pomieszczeniach. Pigtail składa się z żółtego kabla jednomodowego oraz zielonej ferruli typu E2000. Rdzeń kabla o średnicy 9 mikronów przepuszcza jedną wiązkę sygnału świetlnego. Zewnętrzna osłona przewodu łączącego ma średnicę 125 µm. Polerowane złącze E2000 firmy APC ma sprężynowy występ o średnicy 2,5 mm i jest zabezpieczone zatrzaskiem. Jego cechą jest element ochronny. Ta część chroni oczy użytkownika przed energią świetlną, która może zostać uwolniona po odłączeniu złącza od adaptera.

Dane techniczne:

  • Typ złącza: E2000-E2000
  • Typ włókna: OM2 9/125 (OS2)
  • Rodzaj polerowania: APC
  • Kolor złącza: zielony
  • Kolor bufora tylnego: żółty
  • Materiał końcówki: cyrkonia
  • Strata powrotna: ≥65dB
  • Strata wtrąceniowa: ≤0,3dB
Specyfikacje
Typ złącza E2000
Rodzaj polerowania APC
Długość 1.5м
Metoda układania Wnętrze