Patchcord LC/UPC-SC/APC 5m

7.47 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 025926
  • dostpno: Order

Patchcord optyczny LC/UPC – SC/APC Simplex 5m. (Singlemode), Patchcord optyczny (przewód optyczny) 9/125 ma przepustowość do 10 Gbps (GigaBit na sekundę - Gigabit na sekundę). Zewnętrzna powłoka patchcorda optycznego wykonana jest z materiału PVC.

Zalety:

  • Niskie straty wtrąceniowe;
  • Małe odbicie;
  • Dobra odtwarzalność;
  • Dobra zamienność;
  • Stabilność w wysokich temperaturach.

Obszary zastosowania:

  • Systemy komunikacji światłowodowej;
  • światłowodowe systemy transmisji danych;
  • światłowodowe sieci dostępowe;
  • sieci światłowodowe CATV;
  • Lokalne sieci komputerowe;
  • Narzędzia testowe;
  • czujniki światłowodowe.
Specyfikacje
Rodzaj kabla Simplex
Typ złącza LC/SC
Rodzaj polerowania APC/UPC
Długość
Metoda układania Wnętrze