Patchcord LC/APC-LC/UPC 0,5m

5.64 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 025942
  • dostpno: Order

Kabel optyczny (patch cord) LC-LC 9/125 to kawałek kabla optycznego z jednym włóknem (z powłoką buforową 3 mm) zakończonym z obu stron złączami optycznymi LC. Patchcord służy do przełączania aktywnych urządzeń optycznych, a także zapewnia połączenia w urządzeniach dystrybucyjnych (rozdzielnice optyczne i szafy telekomunikacyjne). Patchcordy optyczne VAGO są produkowane z wysokiej jakości komponentów zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wszystkie produkty są testowane w fabryce.

Dane techniczne:

  • Złącze/polerowanie: LC/APC - LC/UPC
  • Kategoria: 1 włókno (simplex)
  • Typ światłowodu: jednomodowy 9/125 (SM)
  • Klasa włókna: OS2/G.652.D i G.657.A1
  • Materiał powłoki zewnętrznej: związek LSZH
  • Średnica płaszcza zewnętrznego: 3mm
  • Kolor płaszcza zewnętrznego: żółty
  • Długość kabla krosowego: 0,5 m
  • Tłumienie wtrąceniowe: ≤ 0,35dB
  • Strata powrotna: ≥ 50dB
  • Wskazówka: Ceramika
  • Średnica końcówki: 1,25 mm
  • Zgodność z normami: ISO/IEC 11801 OS2, ITU-T G.652.D & ITU-T G.657.A1
  • Zakres temperatur przechowywania: -40 do +70 °C
  • Zakres temperatur pracy: -20 do +50 °C
Specyfikacje
Średnica 3 мм
Rodzaj kabla Simplex
Zakres temperatur pracy, ºС -20 - +50 °C
Rodzaj włókna Jednomodowy 9/125 (SM)
Typ złącza LC
Rodzaj polerowania APC/UPC
Długość 0.5м
Metoda układania Wnętrze
Typ osłony LSZH