Patchcord LC/APC-LC/APC 1m

5.77 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 026002
  • dostpno: Order

Patchcord optyczny LC/APC - LC/APC Simplex 1m. (Singlemode), 9/125 Fibre Patch Cord (przewód optyczny) ma przepustowość do 10 Gb/s (GigaBit na sekundę). Zewnętrzna powłoka patchcordu optycznego wykonana jest z materiału PVC.

Zalety:

  • Niskie straty wtrąceniowe;
  • Małe odbicie;
  • Dobra odtwarzalność;
  • Dobra zamienność;
  • Stabilność w wysokich temperaturach.

Obszary zastosowania:

  • Systemy komunikacji światłowodowej;
  • Światłowodowe systemy transmisji danych;
  • Światłowodowe sieci dostępowe;
  • Sieci światłowodowe CATV;
  • Sieci lokalne;
  • Przyrządy testowe;
  • Czujniki światłowodowe.
Specyfikacje
Typ złącza LC
Rodzaj polerowania APC
Długość
Metoda układania Wnętrze