Patchcord FC/UPC-SC/UPC 5m

7.91 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 0006627
  • dostpno: Order

Optyczne kable krosowe (optyczne) 9/125 mają przepustowość do 10 Gbps (GigaBit na sekundę - GigaBit na sekundę). Prędkość 10G osiąga się poprzez połączenie kilku równoległych kanałów razem. Wszystkie nasze patchcordy światłowodowe to LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Patchcord jednomodowy jest tak zwany, ponieważ może przesyłać tylko jeden sygnał świetlny (mod) na raz. Szybkość przesyłania informacji przez takie światłowód to 10 Gb/s.

Specyfikacje

  • Patchcord optyczny: SC-FC
  • Marka: VAGO
  • Typ złącza: SC-FC
  • Typ włókna: jednomodowy
  • Liczba włókien: Simplex
  • Długość, m: 5
  • Polerowanie: UPC-UPC
  • Materiał płaszcza zewnętrznego: LSZH (LSOH)
  • Kolor osłony zewnętrznej: żółty
  • Średnica płaszcza zewnętrznego, mm: 3
Specyfikacje
Typ złącza FC/SC
Rodzaj polerowania UPC
Długość
Metoda układania Wnętrze
Typ osłony LSZH