Patchcord FC/UPC-LC/UPC 3m

7.23 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 000000713
  • dostpno: Order

Optyczny przewód połączeniowy (patch cord) to pojedynczy kawałek kabla jednomodowego (G.652) o długości 3m, zakończony z obu stron złączami: FC, LC z prostym (UPC) polerowaniem.
Płaszcz zewnętrzny patchcordów wykonany jest z wytrzymałego, elastycznego i lekkiego materiału LSZH (Low Smoke Zero Halogen), który zapewnia niski poziom dymu (brak czarnej sadzy podczas spalania).
Przeznaczone do łączenia ze sobą urządzeń telekomunikacyjnych, a także do łączenia z urządzeniami rozdzielczymi (rozdzielnice optyczne).

Dane techniczne:

  • Typ złącza: FC-LC / UPC
  • Długość patchcordu, m: 3
  • Średnica osłony włókna, mm: 3
  • Typ światłowodu: jednomodowy SM 9/125 G.652
  • Materiał / kolor osłony: LSZH, żółty
  • Strata bezpośrednia, dB: <0,3
  • Strata powrotna, dB: <-60
  • Temperatura pracy, ° С: -20 - +70
  • Temperatura przechowywania, ° С: -40 - +70
  • Liczba cykli połączenia: 1000
Specyfikacje
Zakres temperatur pracy, ºС -20 - +70
Rodzaj włókna Jednomodowy SM 9/125 G.652
Typ złącza FC/LC
Rodzaj polerowania UPC
Długość
Metoda układania Wnętrze
Typ osłony LSZH, żółty