Patchcord FC/UPC-FC/UPC 3m

7.23 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 000000136
  • dostpno: Order

Patchcord optyczny FC/UPC - FC/UPC Simplex 3m. (Singlemode), 9/125 Fibre Patch Cord (przewód optyczny) ma przepustowość do 10 Gb/s (GigaBit na sekundę). Zewnętrzna powłoka optycznego patchcordu wykonana jest z materiału PVC;

Zalety:

  • Niskie straty wtrąceniowe;
  • Małe odbicie;
  • Dobra odtwarzalność;
  • Dobra zamienność;
  • Stabilność w wysokich temperaturach.

Obszary zastosowania:

  • Systemy komunikacji światłowodowej;
  • Światłowodowe systemy transmisji danych;
  • Światłowodowe sieci dostępowe;
  • Sieci światłowodowe CATV;
  • Sieci lokalne;
  • Przyrządy testowe;
  • Czujniki światłowodowe.
Specyfikacje
Typ złącza FC
Rodzaj polerowania UPC
Długość 3 м
Metoda układania Wnętrze