Patchcord LC/UPC-LC/APC 1m Duplex

11.32 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 025599
  • dostpno: Order

Jednomodowy patchcord optyczny 9/125um nadaje się do sieci korporacyjnych, pomieszczeń telekomunikacyjnych, farm serwerów, sieci pamięci masowej w chmurze i każdego miejsca, w którym wymagane są kable światłowodowe. Patchcord 9/125 OS2 SM jest idealny do połączeń Ethernet 1G/10G/40G/100G. Może przesyłać dane do 10 km przy 1310 nm lub do 40 km przy 1550 nm.

Dane techniczne:

  • Typ złącza: LC - LC
  • Rodzaj polerowania: UPC - APC
  • Typ włókna: OS2 9/125μm
  • Długość fali: 1310/1550nm
  • Strata wtrąceniowa: ≤0,3dB
  • Strata powrotna: ≥50dB
  • Klasa włókna: G.657.A1 (zgodna z G.652.D)
  • Min. promień gięcia: 10mm
  • Tłumienie przy 1310 nm: 0,36 dB/km
  • Tłumienie przy 1550 nm: 0,22 dB/km
  • Liczba włókien: Simplex
  • Średnica kabla: 2,0 mm
  • Osłona kabla: PVC
  • Polaryzacja: A(Tx) - B(Rx)
  • Temperatura pracy:-20 ~ 70°C
  • Temperatura przechowywania:-40 ~ 80 °C
Specyfikacje
Średnica 2 мм
Rodzaj kabla Simplex
Zakres temperatur pracy, ºС -20 ~ 70°C
Typ złącza LC
Rodzaj polerowania APC/UPC
Długość
Metoda układania Wnętrze