Patchcord LC/APC-SC/UPC 5m Duplex

13.45 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 025969
  • dostpno: Order

Patchcordy optyczne służą do przełączania aktywnych urządzeń optycznych, a patchcordy mogą również zapewniać połączenie w urządzeniach dystrybucyjnych (skrzynki optyczne i szafy telekomunikacyjne). Innymi słowy, patchcord służy do łączenia różnych elementów sieci i jest ważnym elementem każdego systemu kablowego. Skład patchcordów jest taki sam jak kabli światłowodowych. W środku znajduje się światłowód, który składa się ze szkła i ma bardzo delikatną strukturę, dlatego nie zaleca się zginania przewodów o więcej niż 45 stopni. Może dojść do pęknięcia samego światłowodu i utraty połączenia.

Aby wybrać patchcord optyczny, musisz znać następujące cechy: Typ włókna: Światłowód jednomodowy (SM) - 9/125 mikronów Wielomodowy (MM) - 50/125 mikronów lub 62,5/125 mikronów Typ złącza i polerowania: Łączenie : SC-SC, LC-LC, FC-FC, ST-ST Przejścia: LC-SC, LC-FC, LC-ST, SC-FC, SC-ST, FC-ST Polerowanie: PC, UPC, APC Typ kabla : Simplex - pojedyncze włókno w jednym płaszczu i jedno złącze z każdej strony łącznie 2 złącza na patchcord Duplex - dwa włókna we wspólnym płaszczu i 2 złącza z każdej strony - czyli 4 złącza na patchcord Typ płaszcza: PVC - polichlorek winylu LSZH - Low Smoke Zero Halogen - niski dym, nie wydziela halogenów podczas spalania.

Specyfikacje
Typ złącza LC/SC
Rodzaj polerowania APC/UPC
Długość
Metoda układania Wnętrze