Patchcord FC/UPC-SC/UPC 1m Duplex

12.72 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 000001625
  • dostpno: Order

Optyczne kable krosowe (optyczne) 9/125 mają przepustowość do 10 Gbps (GigaBit na sekundę - GigaBit na sekundę). Prędkość 10G osiąga się poprzez połączenie kilku równoległych kanałów razem. Wszystkie patchcordy optyczne posiadają powłokę LSZH (Low Smoke Zero Halogen - niskodymna i bezhalogenowa, nie zawierają silnie toksycznych halogenów takich jak chlor, fluor, brom czy jod). Patchcord jednomodowy jest tak zwany, ponieważ może przesyłać tylko jeden sygnał świetlny (mod) na raz. Szybkość przesyłania informacji przez takie światłowód to 10 Gb/s.

Specyfikacje

  • Typ złącza: FC-SC
  • Typ włókna: jednomodowy
  • Liczba włókien: Duplex
  • Długość, m: 1
  • Polerowanie: UPC-UPC
  • Materiał płaszcza zewnętrznego: LSZH
  • Kolor osłony zewnętrznej: żółty
  • Średnica płaszcza zewnętrznego, mm: 3
Specyfikacje
Typ złącza FC/SC
Rodzaj polerowania UPС
Długość
Metoda układania Wnętrze
Typ osłony LSZH