Patchcord LC/UPC-FC/UPC 1m Duplex

13.66 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 020497
  • dostpno: Order

Patchcord optyczny przeznaczony jest do łączenia bloków funkcjonalnych optycznych urządzeń telekomunikacyjnych ze sobą oraz z optycznymi urządzeniami dystrybucyjnymi (cross-connect). Patchcord optyczny LC/UPC - FC/UPC to kawałek duplexowego kabla optycznego o długości 1 m i średnicy zewnętrznej 3 mm, zakończony z jednej strony wtykiem LC i FC - z drugiej UPC (Ultra Physical Contact) rodzaj polerowania. Zewnętrzny płaszcz kabla optycznego wykonany jest z LSZH (Low Smoke Zero Halogen). Zaletą patchcordów LC-FC jest niezawodność rozłączalnego połączenia oraz niski poziom strat bezpośrednich. Ten patchcord zawiera włókno G.652/G.657.A1: włókno jednomodowe z tłumionym pikem wodnym i zmniejszoną stratą na zginaniu.

Główna charakterystyka:

  • Niskie straty wtrąceniowe;
  • Małe odbicie;
  • Dobra odtwarzalność;
  • Dobra zamienność;
  • Stabilność w wysokich temperaturach.

Obszar zastosowań:

  • Telewizja abonencka, FTTH, LAN;
  • Czujniki światłowodowe;
  • światłowodowe systemy transmisji danych;
  • Dostęp do sieci światłowodowej;
  • Sprzęt do diagnostyki.
Specyfikacje
Średnica 3 мм
Typ złącza FC/LC
Rodzaj polerowania UPС
Długość
Metoda układania Wnętrze
Typ osłony LSZH