Zewnętrzny kabel krosowy (OKT-D(0,5)-1E) SC/UPC-SC/UPC 190m

198.59 zł/шт
  • kod sprzedawcy: 019705
  • dostpno: Order

Zewnętrzny patchcord optyczny przeznaczony jest do szybkiego podłączania abonentów w sieciach PON, FTTH i innych sieciach optycznych o głębokiej penetracji optyki. W pełni dielektryczna konstrukcja pozwala na zawieszenie patchcorda na wspornikach sieci trakcyjnej pojazdów elektrycznych lub linii elektroenergetycznych. Patchcord wykonany jest na bazie kabla OKT-D(0,5)-1E i zakończony złączami typu SC/UPC. Podstawą patchcorda jest kabel o średnicy 5,5 mm, trzonki wykonane z simpleksu o średnicy 3 mm, na których fabrycznie montowane są złącza. Jednocześnie integralność włókna nie jest naruszona, co zwiększa niezawodność produktu. Wygodne opakowanie w postaci lekkiej tekturowej szpuli pozwala uniknąć krzyżowania i ściskania zwojów kabla. Patchcord wykorzystuje standardowe światłowód jednomodowy (SM), który jest zgodny z zaleceniem ITU-T G.652.D.

Dane techniczne:

  • 1 włókno jednomodowe G.652 D
  • Średnica zewnętrzna - 5,5 mm
  • Trzpień Simplex 3,0 mm (0,5 kN)
  • Powłoka - czarny polietylen (PE) odporny na promieniowanie UV i wilgoć
  • Waga kabla - 17kg/km
  • Temperatura montażu: -20°C do +50°C
  • Temperatura pracy: -40°C do +60°C
  • Minimalny promień gięcia: montaż/eksploatacja - 20 śr.
  • Maksymalne obciążenie kruszące - 200 N/cm
  • Maksymalne obciążenie rozciągające - 700 N
Specyfikacje
Średnica 5,5 мм
Waga 17 kg/km
Zakres temperatur pracy, ºС -40 °C - +60 °C
Rodzaj włókna Jednomodowy G.652D
Typ złącza SC
Rodzaj polerowania UPC
Długość 190м
Metoda układania Zewnętrzny