Patchcord SC/UPC, FC/UPC, LC/UPC, SC/APC - FC/UPC, LC/UPC (single-mode)

6.22 zł
  • text_sku
Dostępne opcje

Kabel krosowy jest kablem światłowodowym, zakończonym z obu stron złączami, do podłączenia jednego urządzenia optycznego lub sieciowego, sprzętu telekomunikacyjnego do innego lub do pasywnego sprzętu do transmisji sygnałów.

 

Fibre type: Singlemode 9/125
Мaximum insertion attenuation (dB) – 0,3
Typical insertion attenuation (dB) – 0,15
Return losses <=-55db UPC polishing, <=-65db APC polishing
Сord type – single (Simplex) – with one fibre
Fibre manufactured by Corning, connectors with ceramic tip